Кравченко Віталій Миколайович PDF Друк e-mail

18 серпня 1984 року народження

Після закінчення загальноосвітньої школи у 2002 році вступив до Київського Національного  університету імені Тараса Шевченка,який закінчив в 2007 році, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Релігієзнавство» та здобув кваліфікацію філософа; викладача філософських дисциплін. В цьому ж році вступив до аспірантури Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова на спеціальність «історія філософії» .
     Тема кандидатської дисертації: «Сенс життя в польському неотомізмі». Науковий керівник: доктор, проф. Волинка Г.І.
     Коло наукових інтересів – історія філософії, етика, історія релігії
     Основні наукові роботи:
1.«Люблінська школа філософії: антропологічні погляди Мечислава Кромпца» «Мультиверсум. Філософський альманах: Збірник наукових праць» / Гол.ред. В.В.Лях. – Вип.85. – К., 2009. – 252 с. (149-158)
2.«Сенс людського життя у філософському та релігійному дискурсі» Нова парадигма
3.«Погляди Фоми Аквінського на проблему сенсу життя людини»  Вісник Національного Авіаційного Університету. Філософія. Культурологія

Your IP: 18.218.169.50
MOZILLA 5.0,