Циценко Ганна Богданівна PDF Друк e-mail

altстарший викладач, кандидат філософських наук

22 грудня 1985 року народження

Після закінчення загальноосвітньої школи у 2002 році вступила до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, який закінчила в 2007 році, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Релігієзнавство» освітньо-кваліфікаційного рівня магістр філософії; викладач релігієзнавчих дисциплін. В цьому ж році вступила до аспірантури університету на спеціальність «філософська антропологія» .
Тема кандидатської дисертації: «Християнське анахоретство як філософсько-антропологічна проблема».
Науковий керівник: д.ф.н., проф. Мозгова Н.Г.
Коло наукових інтересів – філософська антропологія, філософія культури
Основні наукові роботи:
1. Витоки анахоретства в християнському світі // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Філософія. № 16, 2008. – С. 137 – 142.
2. Самітницький шлях спасіння в християнському чернецтві: до проблем категоріального визначення // Філософські обрії. Науково-теоретичний журнал Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України та Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. – Випуск 22. Київ-Полтава, 2009. – С. 175-187.
3. Самотність як невід’ємна властивість людської екзистенції // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 7. Релігієзнавство. Культурологія. Філософія : [зб. наукових праць] / ред. рада: В.П. Андрущенко (голова), М-во освіти і науки, Нац. пед.  ун-т імені М.П. Драгоманова. – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2009. – Вип. 22 (35). – С. 114-121.
4. Філософська антропологія / Філософія. Природа проблематика, класичні розділи: Навч. посібн. / В.П. Андрущенко, Г.І. Волинка, Н.Г. Могова та ін. За ред. Г.І. Волинки. – К.: Каравелла, 2009. – С. 198 – 237 (співав. Г.І. Волинка, А.А. Мозговий, Л.А. Облова).
5. Бібліографія / Філософія. Природа проблематика, класичні розділи: Навч. посібн. / В.П. Андрущенко, Г.І. Волинка, Н.Г. Могова та ін. За ред. Г.І. Волинки. – К.: Каравелла, 2009. – С. 347 – 367 (співав. Г.І. Волинка, О.І. Шульц).

Your IP: 3.80.164.96