Вдосконалити підготовку магістрів PDF Друк e-mail
     З наступного 2010 - 2011 навчального року випускова  кафедра філософії ширше залучатиме до керівництва кваліфікаційними роботами докторів-професорів і, можливо, працюючих над докторськими кандидатів філософських наук з інших кафедр, надаючи їм години навантаження з свого бюджету. Про необхідні умови  для цього читайте в рубриці МАГІСТРАТУРА.

Зацікавленим особам радимо також ознайомитись:
  1. з інформацією про теми кваліфікаційних робіт, запропоновані кафедрою філосоії; їх деталізовані версії доробляються і опублікуються в травні;
  2. з двома методрозробками, опублікованими Г.І.Волинкою і Н.Г.Мозговою, "Наскрізна програма практики..." та "Методичні вказівки     щодо виконання магістерської роботи".

Your IP: 3.231.220.139